wakacyjne warsztaty

WARSZTATY- Czytam, liczę, ładnie pisze

Zapraszamy wszystkich chętnych na wakacyjne warsztaty zwłaszcza  tych, którzy lubią czytać długo, dużo i szybko, lubią liczyć, obliczać i przeliczać ,wszystko  mierzyć, poznawać dokładnie i precyzyjnie, jak i tych którzy nie odkryli jeszcze, by ich to aż tak szczególnie zainteresowało.

Na warsztatach odkrywamy wakacyjną przygodę, poszukujemy książek i dzielimy się tym co w nich nas tak bardzo zainteresowało, zafascynowało. Czyli mój ulubiony wiersz, ulubione opowiadanie, historia ludzi która pomaga w codziennym życiu, inspiruje, zachwyca. Dzielimy się tym co nas wzbogaciło, ucieszyło, każdy uczestnik ma min 2min, lub  ilość czasu dostosowana do chęci uczestników.

15 minut poświęcamy na ćwiczenie się w liczeniu, głównie skupiamy uwagę na czterech podstawowych działaniach i 15 minut na  nauką alfabetu pisma gotyckiego. Sztuka kaligrafii to jednak nie tylko estetyczne, staranne i ładne pismo. Nieodłącznym elementem dobrej kaligrafii są ornamenty i zdobienia które sprawiają, że pismo kaligraficzne jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Siłą dobrej kaligrafii jest również poprawna proporcja. Korzyściami  jakie chcemy posiąść i nabyć ze znajomości kaligrafii to  cierpliwość, staranność, przywiązanie uwagi do detali,  lepsza koncentracja, spostrzegawczość…

Zajęcia są odpłatne: do wyboru, można wykupić : pakiet dwóch zajęć- 40zł, pakiet czterech zajęć –  65zł, pakiet  ośmiu  zajęć –  90zł

 

Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia prowadzone będą przez Panią Renatę Niedźwiecką. U niej również zapisy oraz informacje szczegółowe: 512568294.