książkowy pamiętnik -konkurs

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołowie, zaprasza uczniów klas I – IV szkół podstawowych do udziału w 3. edycji konkursu czytelniczego „ Książkowy pamiętnik”.

Ze względu na duże zainteresowanie naszym konkursem, w tym roku zasięg poszerzyliśmy  o teren powiatu wołowskiego, co oznacza że udział w konkursie mogą wziąć wszyscy chętni, uczniowie klas I-IV szkół podstawowych z całego powiatu wołowskiego ! 

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie pamiętnika w postaci zeszytu, segregatora lub albumu, w którym zostaną przedstawione ciekawe graficznie i opisowo historyjki z przeczytanych książek (ulubionych książek).

Konkurs rusza już 9 października 2017 r. Termin składania prac upływa w dniu 9 kwietnia 2018 roku, rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w Tygodniu Bibliotek 2018 !  Prace można składać w Dziale dla Dzieci i Młodzieży w Wołowie, w naszych filiach: Pełczyn, Lubiąż, Mojęcice i Stary Wołów oraz w bibliotekach publicznych w Brzegu Dolnym i w Wińsku. 

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Pani Katarzyna Dąbrowska, tel. 713892531 wew. 24 lub drogą mailową: dzieci@migbp-wolow.pl lub pelczyn@migbp-wolow.pl.

REGULAMIN KONKURSU.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!