książkowy pamiętnik -konkurs

9 kwietnia br. minął termin nadsyłania prac do naszego konkursu. Do wołowskiej biblioteki, z całego powiatu wołowskiego,  wpłynęło łącznie 10 prac, w tym 2 w kategorii klas I-II oraz 8 w kategorii klas III-IV.

17.05.2018 r. – w kolejnym dniu obchodów Tygodnia Bibliotek, o godzinie 10.00 w Dziale dla Dzieci i Młodzieży miało miejsce rozdanie nagród w konkursie „Książkowy pamiętnik”.  Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Dąbrowska, Renata Rzeźniczek oraz Lucyna Tumiłowicz wybrała najbardziej efektowne.

Kategoria klas I-II:
miejsce I – Matylda Szymczyk – kl. 1 SP nr 2 w Wołowie
miejsce II – Wojciech Bajka – kl. 1 B SP nr 2 w Wołowie

Kategoria klas  III – IV:
miejsce I – Zuzanna Raszkiewicz – kl. 4 a Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu
miejsce II – Emilia Karbowska – kl. 3 d, SP nr 2 w Wołowie
miejsce III – Paweł Ostrowski – kl. 4 a Zespół Szkół Społecznych  w Wołowie

wyróżnienie: Lena Romaniuk – kl.3 d, SP nr 1 w Wołowie

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Przypominamy, że zadaniem uczestników konkursu czytelniczego „ Książkowy pamiętnik”, było stworzenie pamiętnika w postaci zeszytu, segregatora lub albumu, w którym przedstawione zostały ciekawe graficznie i opisowo historyjki z przeczytanych książek (ulubionych książek). Oto niektóre z prac, które do nas wpłynęły.

Dziękujemy za wspólną zabawę! 

Część wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, współfinansowanych jest ze środków finansowych Gminy Wołów, w tym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wołowie oraz z dotacji Starostwa Powiatowego w Wołowie.