„W pogoni za wolnością”

W POGONI ZA WOLNOŚCIĄ konkurs z okazji  obchodów 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.  

W dniu 8 października (poniedziałek) minął termin składania prac w konkursie, do udziału w którym wpłynęło:

58 prac w kategorii I: przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej, będącej ilustracją do tematu „ Mój bohater historii Polski”. Ilustracja może być przygotowana w dowolnej technice graficzno-malarskiej (malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranka, wyklejanie itp. ), na papierze w formacie A3.

oraz 6 prac w kategorii  II: uczniowie klas IV-VII (VIII)  szkół podstawowych. Zadaniem uczestników konkursu  jest napisanie wiersza patriotycznego lub tekstu piosenki patriotycznej.

REGULAMIN KONKURSU. 

Obecnie pięcioosobowe jury konkursu, jest na etapie oceny prac.  Zgodnie z regulaminem konkursu, o wynikach, laureaci powiadomieni zostaną przez opiekunów, rodziców i tym samym zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 11 listopada 2018 roku, podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

A już teraz, zapraszamy na wystawę prac konkursowych, którą podziwiać można w Dziale dla Dzieci i Młodzieży oraz w holu na pierwszym piętrze.

Zapraszamy do biblioteki !