NOC BIBLIOTEK już 9 czerwca

To będzie wyjątkowa NOC BIBLIOTEK !

Do wołowskiej biblioteki zapraszamy  zarówno dzieci w wieku od lat 7, jak również dorosłych. Dla najmłodszych, przewidujemy organizację BAJKOWEJ NOCY, podczas której mali mieszkańcy Wołowa i okolic, przeobrażą się w swoje ulubione postaci z bajek. Będzie również czas na otwarcie pokonkursowej wystawy i wręczenie nagród w konkursie „Mój ulubiony bohater filmowy„, do udziału w którym zaproszone zostały dzieci – uczniowie szkół podstawowych. Jedną z części wystawowej będzie projekcja filmu animowanego, którego głównym bohaterem będzie zwycięzca konkursu !

W Dziale dla Dorosłych, pokażemy wystawę, kolejnego z ” Galerii Ludzi Pozytywne Zakręconych” mieszkańca Wołowa, który pochwali się swoją „KAPSEL” kolekcją.  Tutaj również przeprowadzimy NOCNY MARATON GIER PLANSZOWYCH. A na bibliotecznym skwerku, przy blasku ogniska, chętni będą mogli wysłuchać niecodziennego koncertu, w wykonaniu wrocławsko-rybnickiego duetu Sam & Bart .

BAJKOWA NOC
BOHATER FILMOWY
MARATON GIER
KONCERT
GALERIA LUDZI ZAKRĘCONYCH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wydarzenia przez nas organizowane są całkowicie bezpłatne, ale jeżeli  chcesz wzbogacić nasz księgozbiór chętnie  przyjmiemy: Literaturę w języku angielskim oraz KOMIKSY !
 
Znajdziesz nas na oficjalnej stronie NOCY BIBLIOTEK 2018 !
 
Część wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Tygodnia Bibliotece, współfinansowanych jest ze środków finansowych Gminy Wołów, w tym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wołowie oraz z dotacji Starostwa Powiatowego w Wołowie.