Noc Bibliotek KONCERT SAM&BART

NOC BIBLIOTEK, to również coś dla nieco starszych. Na bibliotecznym skwerku, przy blasku ogniska, chętni będą mogli wysłuchać niecodziennego KONCERTU, w wykonaniu wrocławsko-rybnickiego duetu Sam & Bart .

Panowie są przyjaciółmi z czasów gdy byli jeszcze nastolatkami, a ich spotkania zawsze miały ten sam scenariusz. Długie rozmowy kończyły się w momencie wyjęcia gitar. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje, które grali znajomym. Dwa lata temu wokaliści postanowili zarejestrować swoje piosenki, a także zacząć pojawiać się na scenie.

Sam & Bart wystąpili dotąd m.in. na takich festiwalach, jak Spring Break, Zgrzytowisko, Songwriter Łódź Festival czy Slot Art. Ubiegłoroczna klubowa trasa koncertowa zespołu wywołała opinie, że objawili się polscy Kings of convieniece czy Simon & Garfunkel. Warto wspomnieć, że grupa wystąpiła na dużej scenie festiwalu w Jarocinie, jako jeden z czterech finalistów Rytmów Młodych (do konkursu zgłosiło się 400 zespołów!), a ich piosenki zaczęły pojawiać się m.in. w radiowej Trójce.

Akcja dofinansowana ze środków finansowych Gminy Wołów, w tym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wołowie.

Zapraszamy do nas! 9 czerwca godz. 21:00 !