Półkolonie z biblioteką – zima 2019 – BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Ferie zimowe tuż, tuż! Zobaczcie co Was czeka podczas zimowego wypoczynku z biblioteką !

TEMAT PRZEWODNI SUPERBOHATER – BOGATY PROGRAM ANIMACYJNY – KAŻDY TURNUS TO 5 DNI, A KAŻDY DZIEŃ TO 10 GODZIN NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ (8:00-18:00) – WYKWALIFIKOWANA KADRA – FANSTASTYCZNE WARUNKI WYPOCZYNKU!

Zapisy ruszają już 2 stycznia!

Turnus I     28.01.2019 – 01.02.2019 

KOMIKSOWY SUPERBOHATER. Podczas warsztatów, uczestnicy Półkolonii dowiedzą się czym są komiksy i jakie egzemplarze można wypożyczyć w naszej bibliotece, nauczą się jak można opowiadać historie i emocje za pomocą rysunku oraz rozwiną kreatywność. Całość warsztatów zwieńczy narysowanie swojego komiksu!

Komiksowy tydzień wzbogacony zostanie o dodatkowy program, w którym nie zabraknie: warsztatów twórczych, podczas których uczestnicy półkolonii nadadzą drugie życie starym kasetom magnetofonowym, warsztatów tanecznych, warsztatów literackich i udziału w konkursie czytelniczym, projekcji filmów animowanych, poznawania zwyczajów karnawałowych, połączonych z balem karnawałowym, gier planszowych, tych gotowych i budowy własnej, zabaw, warsztatów artystyczno-muzycznych i wielu innych atrakcji.

Do pobrania HARMONOGRAM

Turnus II     04.02.2019 – 08.02.2019 

Grałeś w PokemonGO? A może zastanawiałeś się jak tworzone są wirtualne gry terenowe? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na II TURNUS Półkolonii z biblioteką.

SUPERBOHATER W MOBILNEJ GRZE MIEJSKIEJ. Podczas warsztatów, uczestników Półkolonii wprowadzimy w tematykę tworzenia nowoczesnych gier typu PokemonGO na smartfony. W trakcie zajęć uczestnicy poznają proces tworzenia gier od samych podstaw, nauczą się budować scenariusz oraz kreować bohatera, w którego wciela się gracz, a także będą przygotowywać własne zadania i szukać cennych źródeł informacji. Te warsztaty to nauka cierpliwości, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Każdy dzień to aż pięć godzin intensywnego warsztatu z mobilnej gry miejskiej. Na czas wolny pozostanie nam tylko dwie godziny! I to właśnie ten czas wykorzystamy na: projekcję filmów animowanych, poznawanie zwyczajów karnawałowych, połączonych z balem karnawałowym, warsztaty artystyczno-muzyczne oraz literackie.

WAŻNE – każdy uczestnik TURNUSU II – musi posiadać własnego SMARTFONA!

Do pobrania HARMONOGRAM


Do zobaczenia w poniedziałek 28 stycznia i 4 lutego o godz.8:00 na spotkaniu organizacyjnym!

Prosimy – nie zapomnij obuwia zmiennego!

UWAGA! Organizator nie zapewnia WYŻYWIENIA. Rodzice zobowiązani są do złożenia (jako załącznik do KARTY ZGŁOSZENIOWEJ, oświadczenia dot. wybory firmy, która zapewni wyżywienie uczestnika wypoczynku. Koszt tygodniowego wyżywienia (śniadania, obiady i podwieczorki – 100 zł).

Co zrobić, aby wziąć udział w Półkoloniach z biblioteką?
* mieć od 7 do 12 lat
* być czytelnikiem wołowskiej biblioteki – posiadać Kartę biblioteczną (w razie nieposiadania karty, należy ja wyrobić – koszt 2,50 zł)
* opłacić koszty tygodniowego uczestnictwa w wysokości ustalonej przez Organizatora tj:
TURNUS I – 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych ) za osobę, zgodnie z Zarządzeniem 38/2018 z dnia 18 grudnia 2018 roku + 100,00 zł/osoba za tygodniowe wyżywienie;
TURNUS II – 230,00 zł (dwieście trzydzieści złotych ) za osobę, zgodnie z Zarządzeniem 38/2018 z dnia 18 grudnia 2018 roku + 100,00 zł/osoba za tygodniowe wyżywienie;
* złożyć komplet dokumentów, w nieprzekraczalnym terminie, do 15 stycznia 2019 roku: KARTA KWALIFIKACYJNA uczestnika, REGULAMIN, oświadczenia, kserokopię karty bibliotecznej, dowody wpłaty

Wpłaty można dokonać:
* gotówką w sekretariacie MiGBP;
* przelewem na konto biblioteki nr 70 9598 0007 0200 3794 2002 0001 – wyłącznie koszty uczestnictwa tj. 150,00 zł lub 230,00 zł , w temacie wpisując „PÓŁKOLONIE Z BIBLIOTEKĄ, imię i nazwisko uczestnika oraz turnus I lub II „

Półkolonie zgłoszone zostały do bazy wypoczynku, prowadzonej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE PIERWSZEŃSTWO ZGŁOSZEŃ – MAKSYMALNIE 15 UCZESTNIKÓW – DLA DZIECI W WIEKU 7-12 LAT – ZAPISY TYLKO DO 15 STYCZNIA