Klub Malucha i Rodzica – kontynuacja

W roku 2018 wołowska biblioteka realizowała projekt Biblioteka miejscem spotkań, w ramach którego działał Klub Malucha i Rodzica.

Zaczęliśmy nowy rok, a wraz z nim pragniemy kontynuować projekt, który cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. Dlatego już dziś zapraszamy tych z Państwa, którzy brali czynny udział w zeszłorocznych spotkaniach oraz tych, którzy nie poddając się, wytrwale oczekiwali na liście rezerwowej, a także pozostałych zainteresowanych!

W tym roku formuła Klubu została nieco zmieniona.

BEZPŁATNIE! W miesiącach marzec – czerwiec, spotykać będziemy się w każdą środę w godzinach 16:00: 17:30, począwszy od 13 marca, aby wspólnie animować czytelnictwo. To będzie czas na spotkania, wspólną zabawę, wymianę doświadczeń, spotkania z ciekawymi ludźmi. Pierwsze spotkanie już za nami!  20 marca miejsce miło spotkanie nr 2.

Kolejne spotkanie już 27 marca!

W miesiącach lipiec i sierpień czeka  nas wakacyjna przerwa, aby już od września wrócić i kontynuować spotkania w ramach Klubu.  W edycji jesiennej, płatnej*, części Klubu, oprócz zajęć animujących czytelnictwo, w których udział wezmą dzieci,  na rodziców (którzy ukończyli część I) czeka druga część  warsztatów umiejętności wychowawczych, prowadzonych przez Panią Krystynę Adaśko – Dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie.

Warsztaty z Umiejętności Wychowawczych - liczebność grupy - 15 osób
*kalkulacja przy 15 osobach dorosłych - 340,00 zł - dot. edycji jesiennej (wrzesień-listopad)

Zobacz relację z pierwszej edycji projektu.

Do zobaczenia w bibliotece!