Klub Malucha i Rodzica – kontynuacja

W roku 2018 wołowska biblioteka realizowała projekt Biblioteka miejscem spotkań, w ramach którego działał Klub Malucha i Rodzica.

Zaczęliśmy nowy rok, a wraz z nim pragniemy kontynuować projekt, który cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. Dlatego już dziś zapraszamy tych z Państwa, którzy brali czynny udział w zeszłorocznych spotkaniach oraz tych, którzy nie poddając się, wytrwale oczekiwali na liście rezerwowej, a także pozostałych zainteresowanych!

W tym roku formuła Klubu została nieco zmieniona.

Na wspólne animowanie czytelnictwa, zapraszamy w każdą środę w godzinach 16:00: 17:30.  Dział dla Dzieci i Młodzieży!

W ostatnią środę, 25 września , w Dziale dla Dzieci i Młodzieży, po wakacyjnej przerwie, ponownie ruszyły spotkania w ramach Klubu Malucha i Rodzica. Nasze kolejne, jesienne spotkanie – 2 października. W minioną środę – 9 października, w Dziale dla Dzieci i Młodzieży, miejsce miało kolejne spotkanie z cyklu: Klub Malucha i Rodzica. 16 października – tak spędziliśmy kolejną, październikową środę. Kolejne, środowe – 23 października, spotkanie Klubu Malucha. I nawet takie maluchy nas odwiedzają – 30.10.2019 r.

Zobacz jak wyglądały nasze spotkania w miesiącach marzec – czerwiec 2019 r.

Klub Malucha i Rodzica to czas spotkań, wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń, spotkań z ciekawymi ludźmi. Pierwsze spotkanie już za nami!  20 marca miejsce miało spotkanie nr 2. W ostatnią środę miesiąca – 27 marca –  dzieci wykonywały owocowe pieczątki. W pierwszą środę miesiąca – 3 kwietnia – był czas na tworzenie, nie tylko z plasteliny. Kreatywność mam nie zna granic:) Gratulujemy fantastycznych pomysłów. 17 kwietnia przy udziale gościa specjalnego bawiliśmy się językiem angielskim. Na ostatnim, kwietniowym spotkaniu, dzieci wraz z rodzicami stworzyły prześcieradłowe dzieło – 24 kwietnia. W Tygodniu bibliotek, wyjątkowo spotkaliśmy się w czwartek 9 maja. Podczas spotkania dzieci, poprzez zabawę, uczyły się języka angielskiego.  W ramach obchodów Tygodnia bibliotek, w dniu 15 maja, specjalnie dla naszych klubowiczów, Michalina ze Studia Balans, poprowadziła zajęcia z rytmiki. Kolejna środa – 22 maja – i  kolejne zajęcia z angielskiego, dziś było bardzo śpiewająco. Ostatnia środa maja – nasze grono, powiększa się 🙂 5 czerwca po raz kolejny spotkaliśmy się z językiem angielskim. W środę 12 czerwca, miejsce miało kolejne spotkanie w ramach cyklu Klub Malucha i Rodzica. Przedostatnia środa czerwca  (19.06) już za nami.

Zobacz relację z pierwszej edycji projektu.

Rodziców i dzieci zapraszamy również do wzięcia udziału w projekcie MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK.

Do zobaczenia w bibliotece!