odjazdowy bibliotekarz

Jak co roku, podczas obchodów TYGODNIA BIBLIOTEK, małych i dużych czytelników naszej biblioteki  oraz mieszkańców miasta i gminy Wołów  zapraszamy do udziału w akcji ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ- rowerem przez Gminę.

Na VI już edycję ODJAZDOWEGO zapraszamy 11 maja br. (sobota). Naszym tegorocznym celem jest PEŁCZYN – tereny zielone przy bibliotecznej filii, gdzie czekać będzie, zapewniony przez bibliotekę relaks,  ognisko (prowiant – we własnym zakresie)  oraz animacje dla najmłodszych.

Zbiórka – parking pod biblioteką godz. 9:30. Start – godz. 10:00. Planowany powrót do Wołowa – godz. 15:00

ZAPISY od 23 kwietnia br. do 7 maja br. REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA (dla pełnoletnich, dla niepełnoletnich) .
Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ, w nieprzekraczalnym terminie – do 7 maja br, a już 11 maja, pojawić się , w pełnej gotowości na bibliotecznym parkingu i ruszyć z nami w podróż po gminie.

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ  jak co roku, ulicami Wołowa, odbywać się będzie pod eskortą policji, a na całej trasie pilotować nas będą Cichociemni (Harcerska Organizacja Wychowawczo-Patriotyczna z Brzegu Dolnego).

Sponsorem „odjazdowych” gadżetów w postaci flagietek jest DRUKARNIA LOGOS z Krzydliny Małej !

Zobacz jak spędziliśmy zeszłorocznego ODJAZDOWEGO BIBLIOTEKARZA.

Czekamy na WAS!

Część wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, współfinansowanych jest ze środków finansowych Gminy Wołów, w tym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wołowie oraz z dotacji Starostwa Powiatowego w Wołowie.