Półkolonie z biblioteką – lato 2019

Wakacje z biblioteką!

 

W tym roku, wzorem lat poprzednich, zapraszamy do aktywnego wypoczynku z biblioteką, podczas którego zapewniamy: DNI PEŁNE WRAŻEŃ, BOGATY PROGRAM ANIMACYJNY, WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ,  FANTASTYCZNE WARUNKI !

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE-turnus III

DOKUMENTY WYMAGANE DO ZAPISU: REGULAMIN, KARTA KWALIFIKACYJNA, OŚWIADCZENIA, KSEROKOPIA KARTY BIBLIOTECZNEJ, DOWÓD WPŁATY

Już 1 lipca spotykamy się na pierwszym letnim turnusie Półkolonii z biblioteką. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy na godz. 8:00 do sali konferencyjnej, gdzie miejsce będzie miało krótkie spotkanie organizacyjne. W związku z zapowiadanymi upałami, proszę aby każde dziecko miało ze sobą: nakrycie głowy, krem UV, ręcznik i strój kąpielowy. Informujemy, że w ramach wyżywienia dzieci otrzymają, każdego dnia, dwie butelki 0,5 litrowej, niegazowanej wody ( 1 x po śniadaniu, 1 x po obiedzie).

 

Przed nami sześć fantastycznych turnusów. Ruszamy już 1 lipca!

turnus I – od 1 lipca
turnus II – od 8 lipca
turnus III – od 15 lipca
turnus IV- od 22 lipca
turnus V- od 29 lipca
turnus VI- od 5 sierpnia

 

 

 

 

 

 

 

Półkolonie z biblioteką dofinansowane są
ze  środków Gminy Wołów, w tym
z Gminnej Komisji Rozwiązywania
Problemów Alkoholowych w Wołowie.

Półkolonie z biblioteką znajdziesz
w ogólnopolskiej bazie wypoczynku
– lato 2019 – Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

 

 

Sponsorem farb do drewna, które wykorzystane zostaną  podczas turnusu V – Zostań EKOBohaterem, jest firma NELF Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu – producent impregnatów i lakierów do przemysłowego powlekania drewna stosowanych przy produkcji stolarki otworowej. Koopmans Paints – producent środków do ochrony i impregnacji drewna służących do zabezpieczania architektury ogrodowej, mebli ogrodowych, deski tarasowej, drewna budowlanego typu podbitki i elewacje.

Zapraszamy do wspólnego, letniego wypoczynku.