biblioteka nocą

Wzorem lat poprzednich, zapraszamy do spędzenia nocy w  wołowskiej książnicy. Tegoroczna akcja – BIBLIOTEKA NOCĄ, miejsce będzie miała w dniu 1 czerwca br. (sobota). Startujemy już o godz. 17:00.

NA TROPIE BIBLIOTECZNYCH TAJEMNIC, to oferta dla najmłodszych – dzieci w wieku 7-12 lat.

Dla uczestników Biblioteki nocą, Półkolonie 20% TANIEJ!

Co należy zrobić, aby spędzić tajemniczą noc w naszej bibliotece?
* być naszym czytelnikiem – posiadać Kartę biblioteczną;
* wnieść wpisowe, w wysokości 20,00 zł (dwadzieścia złotych)
* złożyć komplet dokumentów (REGULAMIN + KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ)  w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 27 maja br.

Zapisany? Nie pozostało nic innego, jak zabrać ze sobą: śpiwór, poduszkę, zmienne obuwie, coś wygodnego do spania, szczotkę i pastę do zębów, smartfon z dostępem do internetu – obowiązkowy! oraz bardzo dobry HUMOR!

My, zapewniamy: opiekę, kolację, ubezpieczenie i co najważniejsze ŚWIETNĄ ZABAWĘ!

Liczba miejsc – ograniczona (maksymalnie 20 uczestników). Zapisy tylko do 27 maja!

Dla nieco starszych…

WYSTAWA FOTOGRAFII Dariusza Kobylarza

KONCERT PETER J. BIRCH. Dziesięć lat działalności i koncert w Wołowie!

MARATON  GIER PLANSZOWYCH, podczas którego, dzięki uprzejmości Wołowskiego Ośrodka Kultury, do rozegrania będzie dziesięć fantastycznych gier: 7 cudów świata; Wsiąść do pociągu: Europa; Catan: Story Cubes; Small World; Cortex; Jenga Classic; Tajniacy: The Resistance oraz Story Cubes.

Chcesz wziąć udział w nocnym Maratonie Gier Planszowych? Zapisz się już dziś ! REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIOWA. Zapisy tylko do 31 maja br!

W programie również:  ZBIÓRKA dla MASZ NOSA oraz PREZENTACJA GRY MOBILNEJ ALE KOSMOS! o godz. 17:00 I ŚWIĘTOWANIE ZAKOŃCZENIA PROJEKTU – o godz. 19:00.

Część wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Biblioteki nocą, współfinansowanych jest ze środków finansowych Gminy Wołów, w tym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wołowie oraz z dotacji Starostwa Powiatowego w Wołowie.

Do zobaczenia w bibliotece!