wyprawki czytelnicze dla przedszkolaków

ZABIERZ DZIECKO DO BIBLIOTEKI I ODBIERZ KSIĄŻKĘ W PREZENCIE!

Mała Książka, Wielki Człowiek to ogólnopolska akcja, mająca na celu zachęcenie rodziców do codziennego czytania z dzieckiem. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które jako czytelnicy naszej biblioteki,  otrzymają WYPRAWKI CZYTELNICZE, a w nich: wyjątkowa książeczka, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Karta Małego Czytelnika. WYPRAWKA to również coś dla rodziców: broszura informacyjna przypominająca o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki…

Już od 9 września br. za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Dzięki akcji dziecko pozna wołowską bibliotekę i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. Zapraszamy również do naszych filii: Stary Wołów, Lubiąż, Mojęcice i Pełczyn!

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Organizatorem akcji MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK jest INSTYTUT KSIĄŻKI.  REGULAMIN PROJEKTU.

Co za radość!

Do zobaczenia w bibliotece!

Skip to content