zmiany w funkcjonowaniu biblioteki

Od 15 czerwca zmieniają się zasady korzystania z wołowskiej biblioteki.

Jak będzie wyglądała działalność wołowskiej biblioteki?

– biblioteka dostępna będzie dla czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00; od 1 lipca w godzinach 10:00-17:00;
zwroty zbiorów przyjmowane będę w oknie – od strony parkingu, a następnie odkładane do obowiązkowej 7 dniowej kwarantanny;
– dla chętnych – WOLNY DOSTĘP do zbiorów – w każdym dziale przebywać będzie mogło –  w jednym czasie  do 3 czytelników, wyjątek stanowi Dział Multimedialny – 1 osoba. W każdym dziale OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA I NOS,  DEZYNFEKCJA RĄK oraz RĘKAWICE !!!

Zanim przyjdziesz do biblioteki, upewnij się czy dany zbiór jest możliwy do wypożyczenia- wejdź do katalogu ONLINE i zadzwoń do nas 713892531. UWAGA!!! Nie wszystkie zbiory widoczne w katalogu ONLINE  jako dostępne, można wypożyczyć. Część z nich, z uwagi na „powrót” do biblioteki podlega 7-dniowej kwarantannie.

Jeżeli masz pewność, że dany zbiór jest możliwy do wypożyczenia, przynajmniej dzień wcześniej wyślij do nas maila z zamówieniem. Dzięki temu czas oczekiwania na wydanie zamówionych zbiorów – kiedy już nas odwiedzisz –  ulegnie znacznemu skróceniu.

Kontakt do poszczególnych działów:
Dział dla Dorosłych – wew. 22 – wypozyczalnia@migbp-wolow.pl
Dział Multimedialny – wew. 23 – multimedia@migbp-wolow.pl
Dział dla Dzieci i Młodzieży – wew. 24 – dzieci@migbp-wolow.pl

ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA,  NIE BĘDZIE MOŻNA KORZYSTAĆ Z CZYTELNI ORAZ KOMPUTERÓW, A PŁATNOŚCI PRZYJMOWAĆ BĘDZIEMY WYŁĄCZNIE KARTĄ.

Zapraszamy również do naszych filii: Pełczyn, Stary Wołów, Mojęcice i Lubiąż.

Tutaj znajdziesz WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM!

Dziękujemy za współpracę!