wydawnictwo

Dbamy o to, aby zakres naszych usług poszerzał się, dlatego też w październiku 2017 roku, uchwałą Rady Miejskiej w Wołowie, powołano nas do prowadzenia DZIAŁALNOŚCI WYDAWNICZEJ. 

 

Obecnie, jesteśmy na etapie składania, pierwszej książki naszego wydawnictwa. ” Kulinarne, wołowskie inspiracje. Półkolonijna księga kucharska” , która jest efektem zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką. W książce znajdują się tradycyjne, rodzinne przepisy kulinarne uczestników półkolonii oraz fotografie prezentujące powstawanie tych pyszności. 

Premiera książki, zaplanowana jest na 20 lutego 2018 roku. Uczestników zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką wraz z rodzicami i dziadkami, zapraszamy we wtorek, 20 lutego 2018 roku, do wołowskiej biblioteki na godz. 17:00. 

 

Jeszcze w tym roku: PUBLIKACJA Z OKAZJI 70 – LECIA WOŁOWSKIEJ KSIĄŻNICY ORAZ AUDIOBOOK. Szczegóły już niedługo !

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Nasza oferta obejmuje cykl wydawniczy składający się z następujących etapów: skład komputerowy, projekt okładki, opracowanie typograficzne i plastyczne pracy, redakcja i korekta książki oraz jej druk i oprawa. Ponadto, na życzenie zajmujemy się promocją. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. 

Zapraszamy !