wydawnictwo

Dbamy o to, aby zakres naszych usług poszerzał się, dlatego też w październiku 2017 roku, uchwałą Rady Miejskiej w Wołowie, powołano nas do prowadzenia DZIAŁALNOŚCI WYDAWNICZEJ. 

Jest już z nami: książka kucharska ” Kulinarne wołowskie inspiracje. Półkolonijna księga kucharska”  oraz 7 dekad Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wołowie.

Przed nami jeszcze :  nagranie i wydanie AUDIOBOOK-a. Szczegóły już niedługo !

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Nasza oferta obejmuje cykl wydawniczy składający się z następujących etapów: skład komputerowy, projekt okładki, opracowanie typograficzne i plastyczne pracy, redakcja i korekta książki oraz jej druk i oprawa. Ponadto, na życzenie zajmujemy się promocją. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. 

Zapraszamy ! 

 

Kolejna książka, naszego wydawnictwa, jest już z nami! 7 dekad MiGBP w Wołowie to krótka historia naszej działalności ! Pozycja wydana z okazji, obchodzonego w tym roku, jubileuszu 70 lecia wołowskiej książnicy. Już w wypożyczeniu ! Zapraszamy do lektury!

Do nabycia w Dziale dla Dorosłych od czerwca br! 

 

We wtorek – 20 lutego 2018 r. w wołowskiej bibliotece miejsce miała premiera książki kucharskiej ” Kulinarne wołowskie inspiracje. Półkolonijna księga kucharska” , która jest efektem zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką.

W książce znajdują się tradycyjne, rodzinne przepisy kulinarne uczestników półkolonii oraz fotografie prezentujące powstawanie tych pyszności. Podczas premiery książkę podpisali sami artyści, dzięki czemu, zyskała ona na wartości. 

To popołudnie wyjątkowe było pod kilkoma względami. Po pierwsze: autorami książki są dzieci – uczestnicy zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką, po drugie: to pierwsza w historii wołowskiej biblioteki książka naszego wydawnictwa,  a po trzecie: wydana w roku jubileuszowym, w którym  obchodzimy 70. urodziny !

Były gratulacje, brawa, poczęstunek,  pamiątkowe zdjęcia oraz zabawy z chustą klanzą. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice i dziadkowie, przyjaciele biblioteki oraz Pani Kasia i Pani Monika z Fundacji Polskie Dzieci, które podczas półkolonii, prowadziły inspirowane smakiem warsztaty kulinarne. Dziękujemy  za tak liczne przybycie. 

Dla zainteresowanych ! Książkę nabyć można w Dziale dla Dorosłych ! 

Zapraszamy !