Książka kucharska

We wtorek – 20 lutego 2018 r. w wołowskiej bibliotece miejsce miała premiera książki kucharskiej ” Kulinarne wołowskie inspiracje. Półkolonijna księga kucharska” , która jest efektem zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką.

W książce znajdują się tradycyjne, rodzinne przepisy kulinarne uczestników półkolonii oraz fotografie prezentujące powstawanie tych pyszności. Podczas premiery książkę podpisali sami artyści, dzięki czemu, zyskała ona na wartości. 

To popołudnie wyjątkowe było pod kilkoma względami. Po pierwsze: autorami książki są dzieci – uczestnicy zimowych, Kulinarnych Półkolonii z biblioteką, po drugie: to pierwsza w historii wołowskiej biblioteki książka naszego wydawnictwa,  a po trzecie: wydana w roku jubileuszowym, w którym  obchodzimy 70. urodziny !

Były gratulacje, brawa, poczęstunek,  pamiątkowe zdjęcia oraz zabawy z chustą klanzą. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice i dziadkowie, przyjaciele biblioteki oraz Pani Kasia i Pani Monika z Fundacji Polskie Dzieci, które podczas półkolonii, prowadziły inspirowane smakiem warsztaty kulinarne. Dziękujemy  za tak liczne przybycie. 

Dla zainteresowanych ! Książkę nabyć można w Dziale dla Dorosłych !