Komiksowy Superbohater

Tematem przewodnim pierwszego tygodnia ferii zimowych ( 28.01.2019 – 01.02.2019) był KOMIKSOWY SUPERBOHATER!

 

Podczas WARSZTATÓW KOMIKSOWYCH, uczestnicy Półkolonii dowiedzieli się czym są komiksy i jakie egzemplarze można wypożyczyć w naszej bibliotece, nauczyli się jak można opowiadać historie i emocje za pomocą rysunku oraz rozwinęli kreatywność. Całość warsztatów, pod okiem p. Karoliny,  zwieńczyło narysowanie swojego komiksu!

Oto nasi SUPERBOHATEROWIE –  tylko tutaj, fotografie z sesji zdjęciowej rodem z  KOMIKSU! Pomysł sesji – p. Gosia (graficzne stworzenie podkładu)  i p. Karolina (wykonanie zdjęć).

Komiksowy tydzień wzbogacony został o dodatkowy program, w którym nie zabrakło: WARSZTATÓW TWÓRCZYCH, podczas których uczestnicy półkolonii nadawali drugie życie starym kasetom magnetofonowym; WARSZTATÓW TANECZNYCH, które prowadzone były przez p. Magdę, będącą jednocześnie półkolonijnym wychowawcą, WARSZTATÓW LITERACKICH, prowadzonych przez p. Kasię  i udziału w konkursie czytelniczym, PROJEKCJI FILMÓW ANIMOWANYCH w Dziale Multimedialnym u p. Marcina i p. Anety, poznawania ZWYCZAJÓW KARNAWAŁOWYCH, połączonych z BALEM KARNAWAŁOWYM, prowadzonych przez  p. Karolinę, GIER PLANSZOWYCH, tych gotowych i budowy własnej – a przez cały proces przeprowadziła nas p. Renata,  zabaw, WARSZTATÓW ARTYSTYCZNO-MUZYCZNYCH, prowadzonych przez p. Natalię Gołubowską z firmy OZArt i wielu innych atrakcji.

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

Półkolonie z biblioteką dofinansowane zostały z budżetu Gminy Wołów, w tym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Kierownik półkolonii – Tomasz Pamin.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w zimowe Półkolonie z bibliotekę, serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania należą się p. Karolinie za przygotowanie i przeprowadzenie fantastycznych warsztatów komiksowych (zeszłoroczny pobyt na katowickiej konferencji nie poszedł w las:) ) oraz warsztatów karnawałowych, p. Karolinie i p. Gosi za oryginale pomysły, p. Renacie za pełne pasji podejście do gier planszowych, p. Kasi za wprowadzenie dzieci w świat literatury, p. Hani – za cierpliwość przy sprzątaniu 🙂 oraz p. Magdzie – „Super Women” –  za wszystko!

Dziękujemy, że byliście z nami!