Mobilna Gra Miejska

Tematem przewodnim drugiego tygodnia ferii zimowych ( 04.02.2019 – 08.02.2019) był SUPERBOHATER W MOBILNEJ GRZE MIEJSKIEJ! 

Grałeś w PokemonGO?
A może zastanawiałeś się jak tworzone są wirtualne gry terenowe?

SUPERBOHATER W MOBILNEJ GRZE MIEJSKIEJ. Podczas warsztatów, uczestników Półkolonii wprowadziliśmy w tematykę tworzenia nowoczesnych gier typu PokemonGO na smartfony. W trakcie zajęć uczestnicy poznali proces tworzenia gier od samych podstaw, nauczyli się budować scenariusz oraz kreować bohatera, w którego sami się wcielili,  a także przygotowali własne zadania i szukali cennych źródeł informacji. Te warsztaty to nauka cierpliwości, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Królowa Śniegu GO!

 

Pobierz aplikację  ACTION TRACK,
zeskanuj kod QR
i zagraj w KRÓLOWĘ ŚNIEGU GO!

 

To było trzy dni (poniedziałek, wtorek, środa) intensywnego, pięciogodzinnego WARSZTATU Z MOBILNEJ GRY MIEJSKIEJ, prowadzonego przez Panią Alinę z  GOOD BOOKS, efektem którego jest KRÓLOWA ŚNIEGU GO!

Na czas wolny pozostało nam tylko kilka godzin! I to właśnie ten czas wykorzystaliśmy na: WARSZTATY TANECZNE, które prowadzone były  przez p. Olę, będącą jednocześnie półkolonijnym wychowawcą, PROJEKCJĘ FILMÓW ANIMOWANYCH, w Dziale Multimedialnym u p. Marcina i p. Anety, poznawanie ZWYCZAJÓW KARNAWAŁOWYCH, połączonych z BALEM KARNAWAŁOWYM, prowadzonych przez p. Karolinę i p. Gosię, WARSZTATY ARTYSTYCZNO-MUZYCZNE, prowadzone przez p. Natalię Gołubowską z firmy OZArt, których efektem jest ROBOT wykonany z kaset magnetofonowych  wraz z całą instalacją oraz WARSZTATY LITERACKIE, prowadzone przez p. Kasię, podczas których powstały plakaty promujące ulubioną książkę, które udział wezmą w naszym tegorocznym konkursie. 

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

Półkolonie z biblioteką dofinansowane zostały z budżetu Gminy Wołów,
w tym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.
Kierownik półkolonii – Tomasz Pamin.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w zimowe Półkolonie z bibliotekę, serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania należą się p. Karolinie i p. Gosi za oryginalne pomysły, przygotowanie i przeprowadzenie  warsztatów karnawałowych,  p. Kasi za wprowadzenie dzieci w świat literatury, p. Hani – za cierpliwość przy sprzątaniu 🙂 , p. Alinie za fantastyczne warsztaty z projektowania mobilnej gry miejskiej, p. Natalii i p. Mateuszowi za rewelacyjny warsztat muzyczno- artystyczny, którego efektem jest ROBOT oraz  p. Oli –  za całokształt!

Półkolonie zostały zrealizowane we współpracy z Good Books – innowacje w kulturze i edukacji. 

Dziękujemy, że byliście z nami!

Skip to content