Półkolonie z biblioteką

Wakacje z biblioteką!

 

 Półkolonie z biblioteką, lato 2019 już dawno za nami. Po wakacjach zostały jednak nie tylko wspomnienia. Podczas sześciu tygodni, aktywnego wypoczynku z biblioteką, uczestnicy półkolonii, nauczyli się wielu nowych rzeczy, czego namacalnym efektem są m.in. wyjątkowe,
oryginalne, inspirowane miastem MAGNESY,  audiobook WPADŁA BOMBA, który zawiera wyliczanki i rymowanki podwórkowe oraz zbiór KOMIKSÓW, dostępny dla każdego w formacie pdf. , do pobrania tutaj.

 

 

 

 

 

 

Podczas aktywnego wypoczynku z biblioteką, nie zabrakło: DNI PEŁNYCH WRAŻEŃ, BOGATEGO PROGRAMU ANIMACYJNEGO, WYKWALIFIKOWANEJ KADRY ORAZ FANTASTYCZNYCH WARUNKÓW !

Za nami sześć fantastycznych turnusów.

turnus I – od 1 lipca
turnus II – od 8 lipca
turnus III – od 15 lipca
turnus IV- od 22 lipca
turnus V- od 29 lipca
turnus VI- od 5 sierpnia

 

 

 

 

 

 

 

Półkolonie z biblioteką dofinansowano są
ze  środków Gminy Wołów, w tym
z Gminnej Komisji Rozwiązywania
Problemów Alkoholowych w Wołowie.

Półkolonie z biblioteką zgłoszone zostały
do ogólnopolskiej bazy wypoczynku
– lato 2019 – Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

 

Sponsorem farb do drewna, które wykorzystane zostały podczas turnusu V – Zostań EKOBohaterem, jest firma NELF Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu – producent impregnatów i lakierów do przemysłowego powlekania drewna stosowanych przy produkcji stolarki otworowej. Koopmans Paints – producent środków do ochrony i impregnacji drewna służących do zabezpieczania architektury ogrodowej, mebli ogrodowych, deski tarasowej, drewna budowlanego typu podbitki i elewacje.

Dziękujemy, że biliście z nami!

Skip to content